KADRA PEDAGOGICZNA

Przydział obowiązków rok szkolny 2020/2021

L.p.Imię i nazwiskoPełnione funkcje
1.Jadwiga Zającdyrektor szkoły
2.Danuta Bieleckawicedyrektor szkoły
3.Jarosław Andruloniswychowawca klasy VIII, nauczyciel: fizyki, technologii informacyjnej, techniki, matematyki
4.Karolina
Kukuła-Andruszkiewicz
nauczyciel języka angielskiego
5.Beata Beyernauczyciel: biologii, chemii, geografii
6.Anna Borochnauczyciel wspomagający klasa IIIb
7.Cezary Borochwychowawca klasy VIIb, nauczyciel: w-f, historii, EDB
8.ks. Piotr Brygołanauczyciel religii
9.Magdalena Chodubskapsycholog szkolny, doradca zawodowy
10.Teresa Czuczko
11.Irena Drabykwychowawczyni klasy IIa
12.Elżbieta Enko-Myroniuk nauczyciel świetlicy i religii
13.Magdalena Gradowicznauczyciel wspomagający klasa IV
14.Małgorzata Grycewicznauczyciel wspomagający klasa VIb
15.Katarzyna Jędrzejewskawychowawczyni klasy V, nauczyciel: język angielski
16.Małgorzata Kowalska
Janusz Kozikowskinauczyciel religii
17.Beata Kozłowskawychowawczyni klasy VIIa, nauczyciel matematyki
18.Ewa Kozłowskawychowawczyni klasy VIa, nauczyciel: języka rosyjskiego, muzyki, plastyki, świetlicy
19.Halina Kukułalogopeda, wychowawczyni klasy VIb
20.Piotr Łastówkanauczyciel: w-f
21.Urszula Łojewskanauczyciel j.polskiego
22.Anna Małeckawychowawczyni oddziału 3-4-latków
23.Aneta Milewskawychowawczyni klasy IIIb
24.Danuta Mudryknauczyciel matematyki
25.Iwanna Orynczaknauczyciel języka polskiego
26.Daria Oryńczakwychowawczyni klasy Ia, nauczyciel religii
27.Dorota Oryńczakwychowawczyni grupy 4-5 latków,
28.Martyna Pawłusewicznauczyciel wspomagający kl. V
29.Lucyna Pelcwychowawczyni klasy IIIa, nauczyciel przyrody
30.Aneta Pietrzykwychowawczyni klasy Ib
31.Katarzyna Sałykwychowawczyni klasy IV, nauczyciel: przyrody, historii, WDŻ
32.Krystyna Ślubowskawychowawczyni oddziału 6-latków
33.Agnieszka
Święta-Łastówka
wychowawczyni klasy IIb
34.Agata Wojnowska

pedagog szkolny

35.Karolina Senionauczyciel wspomagający kl. VII b

 

 2,028 total views,  4 views today