KADRA PEDAGOGICZNA

Przydział obowiązków rok szkolny 2017/2018

L.p.Imię i nazwiskoPełnione funkcje
1.Jadwiga Zającdyrektor szkoły
2.Danuta Bieleckawicedyrektor szkoły
3.Jarosław Andruloniswychowawca klasy VII, nauczyciel: fizyki, technologii informacyjnej, techniki, matematyki
4.Karolina
Kukuła-Andruszkiewicz
nauczyciel języka angielskiego
5.Beata Beyernauczyciel: biologii, chemii, geografii
6.Anna Borochnauczyciel wspomagający
7.Cezary Borochwychowawca klasy VIb, nauczyciel: w-f, historii, EDB
8.ks. Piotr Brygołanauczyciel religii
9.Magdalena Chodubskapsycholog szkolny, doradca zawodowy
10.Teresa Czuczkobibliotekarka
11.Irena Drabykwychowawczyni klasy Ia
12.Elżbieta Enko-Myroniuk nauczyciel świetlicy
13.Magdalena Gradowicznauczyciel wspomagający klasa
14.Katarzyna Jędrzejewskawychowawczyni klasy IV, nauczyciel: język angielski
15.Małgorzata Kowalskanauczyciel: religii, muzyki, plastyki
16.Beata Kozłowskawychowawczyni klasy VIa, nauczyciel matematyki
17.Ewa Kozłowskawychowawczyni klasy Va, nauczyciel: języka rosyjskiego, muzyki, plastyki, świetlicy
18.Halina Kukułalogopeda, wychowawczyni klasy Vb
19.Justyna Kuriatanauczyciel wspomagający
20.Jadwiga Kwiatkowskanauczyciel: religii, przyrody
21.Piotr Łastówkanauczyciel: w-f, świetlicy
22.Anna Małeckawychowawczyni oddziału 3-4-latków
23.Aneta Milewskawychowawczyni klasy IIb
24.Danuta Mudryknauczyciel matematyki
25.Iwanna Orynczaknauczyciel języka polskiego
26.Daria Oryńczakwychowawczyni klasy III, nauczyciel: języka polskiego, religii
27.Dorota Oryńczakwychowawczyni grupy 4-5 latków,
28.Martyna Pawłusewicznauczyciel wspomagający
29.Lucyna Pelcwychowawczyni klasy IIa, nauczyciel przyrody
30.Aneta Pietrzykwychowawczyni oddziału 5 6-latków
31.Katarzyna Sałykwychowawczyni klasy VIII, nauczyciel: przyrody, historii, WDŻ
32.Krystyna Ślubowskawychowawczyni oddziału 6-latków
33.Agnieszka
Święta-Łastówka
wychowawczyni klasy Ib
34.Agata Wojnowska

pedagog szkolny

35.Karolina Senionauczyciel wspomagający

 

1,239 total views, 1 views today