Biedronki – domowe przedszkole

Kochani rodzice!

Nauka w naszej grupie trwa nadal!

Z racji, że nie mamy Librusa w przedszkolu i nie mam możliwości kontaktowania się z Państwem przez Internet , będę na stronie szkoły umieszczała pomysły,filmy czy zadania do pracy z dziećmi w domu. Zaglądajcie tutaj często. Czytajcie posty swoim pociechom. Dobrze wiem,że sami potraficie kreatywnie i pożytecznie spędzić czas ze swoimi dziećmi  w domu. Myślę, że wiele tych pomysłów zostanie przez Was wykorzystana do wspólnej zabawy z dziećmi.

Nie zapomniałam też o Was kochane dzieci, tęsknię za Wami i czekam ma nasz powrót do przedszkola.

Dzienna dawka nowości – KLIK

Wasza Pani Anetka

20 III – Pierwsze propozycje to wykaz platform, na których każdy przedszkolak znajdzie coś dla siebie.
  • Kolorowanki dla dzieci
    Bogaty zbiór darmowych kolorowanek, które można wydrukować.
  • Misie – strona dla dzieci
    Strona zawiera  zabawy, legendy, wierszyki, komiksy dla dzieci i informacje o różnych gatunkach misiów.
  • 2+2 matematyka dla dzieci
    Strona programu wspomagającego naukę dzieci z zakresu podstawowych zagadnień matematycznych .
  • Ciufcia.pl
    Zawarte są tutaj rozwojowe zabawy dla dzieci w wieku 2-6 lat; to pociąg do edukacji od najmłodszych lat.
  • DomowyPrzedszkolak.pl
    Gry dla dzieci, darmowe zabawy edukacyjne dla przedszkolaków i i uczniów, kolorowanki do druku, labirynty, szlaczki, teksty piosenek, zagadki, maski, laurki oraz inne materiały.
  • Lulek.tv
    Bajkowa kraina pełna piosenek, bajek, wierszyków i filmów edukacyjnych dla dzieci po polsku. Można się nauczyć, między innymi: liczyć, czytać, pisać, określać nazwy miesięcy czy godziny na zegarze. Dzieci poznają tu nuty, numery alarmowe, czy pierwsze słowa w języku angielskim.
  • Kiddoland
    Na stronie dzieci znajdą mnóstwo edukacyjnych, bezpiecznych gier i zabaw z różnych dziedzin życia. Kiddoland został podzielony na 6 kategorii: gry edukacyjne wprowadzające w świat literek; gry i zabawy matematyczne; nauka, m.in. kolorów, kształtów, położenia, przeciwności; gry przekazujące informacje z otaczającego świata, jak np. anatomia człowieka, nauka znaków drogowych; gry kreatywne, konstrukcyjne, puzzle; zabawy ćwiczące pamięć, cierpliwość oraz spostrzegawczość.
  • Yummy – gry dla przedszkolaków
    Gry i zabawy dla dzieci podzielone zostały na dwie części, różniące się stopniem zaawansowania językowego: gry matematyczne, gry poznawcze, gry muzyczne, gry twórcze, łączenie w pary, kuchnia, puzzle, ubieranki oraz kolorowanki. Każdy z poziomów dostępny jest w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim.
  • Pisupisu.pl
    Serwis zawierający gry edukacyjne z podziałem na dzieci najmłodsze, starsze i całkiem duże, a zachęcające do nauki poprzez zabawę. Dla najmłodszych przygotowano: naukę pisania na klawiaturze, słowne zabawy, naukę literek oraz trening umysłu.
  • Sieciaki.pl
     Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie-Sieciaki, które przez zabawę uczą je bezpiecznie korzystać z Internet

1,306 total views,  1 views today