Gratulujemy najlepszym!

Najlepsi uczniowie- koniec roku 2020/2021. Serdecznie gratujemy sukcesów!

Klasy I- III

Lp.Nazwisko i imięklasa
1Mrówka EmiliaIa
2Małecki KacperIa
3Stadnyk JuliaIa
4Jankowska MalwinaIa
5Kiełbasa NatalkaIa
6Żuk WiktoriaIb
7Kryk WiktoriaIb
8Sadowski KonradIb
9Senio StanisławIb
10Brzostek AlicjaIb
11Sobczyk SzymonIb
12Żejmo BłażejIIa
13Łastówka JoannaIIa
14Wielgosz AnitaIIa
15Bireta EmiliaIIa
16Malunat OliwierIIa
17Januszewski AdamIIb
18Olszewski OlafIIb
19Rad MajaIIb
20Niewierowski SzymonIIb
21Bierżyński KrzysztofIIIa
22Kukuła FranciszekIIIa
23Gbur WiktorIIIa
24Kukuła RafałIIIa
25Lubera HannaIIIa
26Duda OliwiaIIIa
27Cis LenaIIIa
28Prawecka NataliaIIIa
29Cyruliczek NikolaIIIa
30Szakiel ZuzannaIIIa
31Stelmach MichałIIIb
32Godek IgaIIIb
33Pawłusewicz AnastazjaIIIb
34Kuriata HannaIIIb
35Hatalak AlicjaIIIb
36Halicka KingaIIIb
37Jednak PiotrIIIb

Klasy IV-VIII

LpNazwisko i imięklasaśrdeniazachowanie
1Sapela NikolaIV5,91wzorowe
2Soroczyńska MajaIV5,91wzorowe
3Łastówka GrzegorzIV5,50wzorowe
4Król AnitaIV5,45wzorowe
5Brzostek MajaIV5,18wzorowe
6Gościński DawidIV5,09wzorowe
7Kieler JakubIV5,09bardzo dobre
8Workun KalinaIV5,09wzorowe
9Staniszewska OliwiaIV5,00wzorowe
10Rosa WojciechIV4,82bardzo dobre
11Tepper DawidIV4,82bardzo dobre
12Chociełowska LenaV5,42wzorowe
13Krasowski MarcelV5,33wzorowe
14Dziadoń BartoszV5,25bardzo dobre
15Owczarzak MichałV5,25bardzo dobre
16Filipiak JakubV5,00bardzo dobre
17Jednak BartoszV5,00wzorowe
18Karpiuk AlanV5,00bardzo dobre
19Darmofał BłażejV4,92bardzo dobre
20Kuriata MichałV4,83wzorowe
21Kowalska GabrielaV4,75bardzo dobre
22Weryk PiotrVIa5,92wzorowe
23Kiełbasa MichalinaVIa5,42wzorowe
24Mrówka JuliaVIa5,42wzorowe
25Kukuła AlicjaVIa5,25wzorowe
26Hryniewicka KarolinaVIa5,00wzorowe
27Małecka WiktoriaVIa4,92bardzo dobre
28Ostrowska WiktoriaVIa4,92bardzo dobre
29Hatalak RadosławVIa4,92wzorowe
30Połubiński MarcelVIa4,75bardzo dobre
31Perfikowska WiktoriaVIb5,42wzorowe
32Skiberys WiktoriaVIb5,38wzorowe
33Gzyl NataliaVIb5,25wzorowe
34Dźwil DawidVIb5,08wzorowe
35Myszkowski SzymonVIb5,00bardzo dobre
36Szmyglewski MichałVIb5,00bardzo dobre
37Adakimowicz KatarzynaVIb4,83bardzo dobre
38Ciołek AleksandraVIb4,75wzorowe
39Naujoks BorysVIb4,75bardzo dobre
40Skiberys TomaszVIIa5,80wzorowe
41Sałyk BarbaraVIIa5,73wzorowe
42Dudek KonradVIIa5,71wzorowe
43Dziadoń MariaVIIa5,21wzorowe
44Smalec StanisławVIIa5,07wzorowe
45Ręmbisz ZuzannaVIIa5,00bardzo dobre
46Duda MikołajVIIa4,86wzorowe
47Olszewski MateuszVIIb5,57wzorowe
48Hryniewicka MartynaVIIb5,21bardzo dobre
49Kukuła PiotrVIII5,83wzorowe
50Kulesza KarolinaVIII5,56wzorowe
51Boroch MaciejVIII5,44wzorowe
52Niska MalwinaVIII5,44wzorowe
53Wawer AleksandraVIII5,39wzorowe
54Kowalska NataliaVIII5,11wzorowe
55Bireta KarolinaVIII5,00wzorowe
56Kozłowska RóżaVIII5,00wzorowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 134 total views,  7 views today