„Zimowe recytowanie”

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO KLAS I-III
Zimowe recytowanie”

22 stycznia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski w trzech kategoriach: klas pierwszych, drugich i trzecich. Przystąpili do niego uczniowie wytypowani z poszczególnych klas na podstawie przeprowadzonych wcześniej konkursów klasowych.

Ostatecznie do konkursu szkolnego przystąpiło: 16 uczniów klas pierwszych, 14 uczniów klas drugich i 14 uczniów klas trzecich. Uczestnicy recytowali wiersze o tematyce zimowej.

Uczestnikom przysłuchiwała się komisja konkursowa w składzie: pani Danuta Bielecka, pani Maria Gackiewicz i pani Halina Kukuła. Wszystkie dzieci zaprezentowały się bardzo dobrze i wykazały się naprawdę dużą wrażliwością artystyczną. U każdego recytującego widać było wielkie zaangażowanie i włożoną pracę. Dlatego niełatwo było wyłonić najlepszych wśród bardzo dobrych. Oto wyniki konkursu:

W kategorii klas pierwszych:

I msc. – Konrad Sadowski kl. Ib

II msc. – Wiktoria Żuk kl. Ib

III msc. – Szymon Sobczyk kl. Ib

wyróżnienie: Alicja Brzostek kl. Ib i Wiktoria Kryk kl. Ib

W kategorii klas drugich:

I msc. – Joanna Łastówka kl. IIa

II msc. – Maja Rad kl. IIb

III msc. – Adam Januszewski kl. IIb

wyróżnienie: Anita Wielgosz kl. IIa i Błażej Żejmo kl. IIa

W kategorii klas trzecich:

I msc. – Lena Huk kl. IIIb i Franciszek Kukuła kl. IIIa

II msc. – Anastazja Pawłusewicz kl. IIIb

III msc. – Daria Kozłowska kl. IIIa i Amelia Przytuła kl. IIIa

Laureaci, ale i wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców i Nadleśnictwo Srokowo.

Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie, a rodzicom i wychowawcom za pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu. Dziękujemy pani Irenie Dziadoń i Nadleśnictwu Srokowo za upominki, które mogliśmy wręczyć uczniom.

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Recytatorskiego i życzymy dalszych sukcesów.

organizatorzy:

Agnieszka Święta-Łastówka|