Podarujmy dziecku uśmiech

Witajcie,

Chciałabym Was zaprosić do akcji „Kartka urodzinowa dla Piotrusia”. Piotruś jest uroczym chłopcem, który uwielbia wszystkie pojazdy. Jego ulubione kolory to niebieski i brązowy. Piotr kolekcjonuje również Tic Taci i lizaki Chupa Chups (ale tylko niebieskie 😊). Podobnie jak niektórzy uczniowie naszej szkoły, Piotruś boryka się z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi – autyzmem. Chętnie chodzi do przedszkola, uczęszcza do grupy integracyjnej. Piotr niedługo obchodzi urodziny  (09.02) i skończy pięć lat. Niestety w dobie pandemii rodzice nie mogą zorganizować mu urodzin marzeń. Jednak my możemy mu ten czas osłodzić 😊 Przygotujcie Piotrusiowi pocztówkę, możecie ją wykonać własnoręcznie lub rysunek wraz z życzeniami. Przygotowane pracę proszę o dostarczenie do szkoły do 04.02.2021, a ja zobowiązuję się wysłać je Piotra tak, aby zdążyły dojść na jego urodziny.

Podarujmy dziecku uśmiech – nas to nic nie kosztuje 😊