Ile waży Święty Mikołaj?

Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do konkursu charytatywnego.

ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ?

Organizatorem konkursu jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, która od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. W wielu realizowanych programach i prowadzonych ośrodkach na stałe pod opieką fundacji jest ponad 1000 wychowanków.

Celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Wsparcie umożliwia im rozwój talentów oraz pasji. Dzięki niemu młodzież zdobywa przydatną wiedzę oraz poznaje sposoby na jej praktyczne wykorzystanie

W naszej szkole akcja skierowana jest do grup przedszkolnych i klas I – III. Konkurs polega na zebraniu bilonu o jak największej wadze w okresie trwania konkursu czyli od 1 lutego do 31 marca 2021 r. Zbieramy monety o nominałach 1 gr., 2 gr., 5 gr., 10 gr., 20 gr., 50 gr.,1 zł., 2 zł., 5 zł.

Wszystkim, którzy przyłączą się do akcji z góry dziękujemy.

Dorota Oryńczak
Katarzyna Jędrzejewska
Martyna Pawłusewicz

NAGRODY GŁÓWNE:

Kategoria: trzy grupy, które zebrały monety o największej wadze w przeliczeniu na jednego ucznia/wychowanka.

Nagrody to vouchery na produkty edukacyjne.

I miejsce 1500 zł + voucher 200 zł dla Opiekuna;

II miejsce 700 zł;

III miejsce 600 zł

Kategoria: trzy grupy, które zebrały monety o największej wartości (najwyższa zebrana kwota – trzy najlepsze wyniki).

Nagrody to vouchery na produkty edukacyjne

I nagroda 2600 zł + voucher 200 zł dla Opiekuna;

II nagroda 1500 zł;

III nagroda 1000 zł.

Pamiętajcie, że Mikołajem może być każdy z nas, wystarczą do tego dobre chęci i wielkie serce. Pomagać należy przez cały rok nie tylko od święta.