Zdrowie na talerzu- konkurs dla klasy VII

W listopadzie  uczniowie klasy VIIa oraz VIIb omawiali na lekcjach biologii reguły zdrowego żywienia. Podsumowaniem był konkurs pt. Zdrowie na talerzu.

Cel konkursu– nauczyć się przyrządzać zdrowe posiłki bogate w warzywa, owoce, kasze, ryby, nabiał, chude mięso. Zachęcić innych do zdrowego żywienia.

Zadanie- przygotować w domu jeden zdrowy posiłek (np. obiad). Talerz z daniem postawić na stole i zrobić zdjęcie. Pomoc rodziców była mile widziana.

Udział wzięło 16 uczniów, to bardzo fajnie 😊 Wszystkie dania wyglądały apetycznie, kolorowo i zdrowo!

WYNIKI:

I miejsce- Roksana Malinowska, Zuzanna Ręmbisz, Hubert Radawiec
Galeria – KLIK

II miejsce- Barbara Sałyk, Maria Dziadoń, Kinga Iwanicka, Amelia Wyskiel, Martyna Hryniewicka, Dominika Adakimowicz, Konrad Dudek, Mateusz Olszewski, Kacper Iwanicki

III miejsce- Michaela Cyruliczek, Tomasz Skiberys, Kacper Burszka, Mikołaj Duda
Galeria – KLIK

Gratuluję i dziękuję za udział w konkursie!

Beata Beyer

• xscxscs