Zbieramy zużyte baterie – konkurs zakończony, ale …

Z końcem września zakończył się w ogólnopolski konkurs zbiórki zużytych baterii dla szkół. Uczniowie naszej szkoły spisali się bardzo pięknie – przynieśliście około 2 ton zużytych baterii 🙂 Wszystkie zielone pudła zostały przekazane do firmy recyklingowej REBA w Warszawie. Wyników ogólnopolskich spodziewamy się 16 listopada br. Wtedy też przyznamy nagrody dla najlepszych zbieraczy i dla klas i dokładnie podsumujemy konkurs. Jednak już dziś udzielam pochwały wszystkim uczniom, którzy systematycznie przynosili do szkoły zużyte baterie. Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki i zerówka. Dziękuję też wychowawcom i rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Wszyscy przyczyniliśmy się do tego, by środowisko naturalne wokół nas było czyste i zdrowe. Oczywiście można wciąż przynosić zużyte baterie do zielonych pudeł w szkole, chociaż już nie w ramach konkursu, ale by postępować ekologicznie.

Dbajmy o środowisko naturalne dla siebie i dla przyszłych pokoleń 🙂  Dziękuję!

Beata Beyer