Miła niespodzianka na zakończenie roku szkolnego…

Zakończyła się kolejna edycja akcji ” Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”, którego  pomysłodawczynią jest Aneta Konefał, dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej. W SP W Srokowie koordynatorem Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego jest Anna Małecka.

Dzięki zaangażowaniu i pracy dzieci mogły wraz z „Małym Misiem” doświadczać jak rozwijające i przynoszące wiele radości może być czytanie oraz jak ważne są wartości, które możemy dzięki niemu właściwie przekazywać i rozwijać. Srokowskie przedszkolaczki znają historię Misia już od wielu lat.

Tegoroczna przyznana nagroda była nietypową w czasie zdalnej pracy,  zrealizowaliśmy wszystkie wskazane moduły, które pozwalały osiągnąć takie wspaniałe wyróżnienie. Jesteśmy z niego dumni!!!

Dziękujemy, Anna Małecka