KLASA IIa UGOŚCIŁA BABCIE I DZIADKÓW

Babcia z dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują
Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!

14 stycznia uczniowie klasy IIa zaprosili swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji przypadających dokładnie za tydzień Dnia BabciDnia Dziadka. Przybyli goście zostali przywitani przez wychowawczynię i panią wicedyrektor Danutę Bielecką. Dzieci zaprezentowały się swoim dziadkom w programie artystycznym, nad którym pracowały wytrwale od kilku tygodni. Popisy młodych artystów nagradzane były gromkimi brawami. Na koniec występów dzieci wręczyły babciom własnoręcznie wykonane korale, dziadkom krawaty i oczywiście każdy gość otrzymał pamiątkową laurkę. Po części artystycznej był słodki poczęstunek przygotowany przez mamy uczniów klasy IIa, a w międzyczasie były tańce i wspólne zabawy ze śpiewem. Była też okazja do międzypokoleniowego biesiadowania.

Dziękujemy Babciom i Dziadkom za to, że przyjęli nasze zaproszenie i tak licznie przybyli na tę uroczystość. Dziękujemy mamom za pyszne ciasta i pomoc.  Niezawodnemu panu Cezaremu Borochowi dziękujemy za rozstawienie sprzętu nagłaśniającego.

klasa IIa z wychowawczynią A. Pelc