Szkolne kolędowanie

We wtorek 10 grudnia 2019 roku, już po raz kolejny odbył się Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W przeglądzie brała udział cała społeczność szkolna od przedszkola do VIII klasy szkoły podstawowej.

Przedszkole i klasy 0 wszyscy uczestnicy otrzymali I miejsca

Pola Hryniewicka, Kamila Pawłusewicz, Hanna Wawer, Alicja Sapela, Amelia Łata, Alicja Brzostek, Wiktoria Żuk, Malwina Jankowska.

kategoria klasy I-III

I miejsce Joanna Łastówka , Anita Król
II miejsce Hanna Kuriata
III miejsce Iga Godek
IV miejsce Franciszek Kukuła

Kategoria klasy IV-VIII

I miejsce Lena Chociełowska, Róża Kozłowska, Tomasz Skiberys
II miejsce Joanna Hatalak, Wiktoria Skiberys
III miejsce Alicja Kukuła
IV Hubert Chociełowski, Radosław Hatalak

Występy wykonawców oceniało jury w składzie: grupa młodsza p. Maria Gackiewicz, p. Magdalena Gradowicz, p. Magdalena Chodubska, p. Karolina Senio. Grupa starsza :p. Karolina Andruszkiewicz – Kukuła, p.Maria Gackiewicz, p. Magdalena Chodubska,p. Karolina Senio. Serdecznie dziękujemy p. Anecie Milewskiej za obsługę techniczną. Nagrody rzeczowe ufundował sklepik szkolny.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodką niespodziankę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tak pięknej tradycji i wszystkim gratulujemy.

organizatorzy:
Ewa Kozłowska i Małgorzata Kowalska