Pomaganie jest radością

8 grudnia, to wyjątkowy dzień w 2019r. ponieważ w Srokowskim Domu Kultury, odbył się już dziewiąty kiermasz charytatywny, z którego dochód zostanie  przekazany na leczenie i rehabilitację Wojtka Przespolewskiego ucznia Szkoły Podstawowej w Srokowie. Specjalny to czas, bo wieńczy pomoc i zaangażowanie wielu uczniów, rodziców i nauczycieli, którzy z ogromnym poświęceniem przygotowywali ozdoby świąteczne, stroiki, bombki oraz śliczne elementy dekoracyjne uzupełniające wystrój każdego domu. Tegoroczne przedsięwzięcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu organizatorzy zebrali kwotę 2000zł (dwa tysiące złotych), które z życzeniami świątecznymi zostaną przekazane rodzicom Wojtka. Nie sposób nie wspomnieć tu o uczniach i nauczycielach, którzy czuwali nad sprzedażą ozdób, poświęcając swój czas na „pomaganie z radością”. Amelia Ossowska, Malwina Niska, Róża Kozłowska, Karolina Bireta, Natalia Kowalska, Aleksandra Wawer, Piotr Kukuła, Maciej Boroch oraz Kacper Tokarz, pod opieką p. Karoliny Andruszkiewicz- Kukuły, p. Iwanny Orynczak, p. Darii Orynczak, Beaty Kozłowskiej oraz p. Piotra Łastówki dbali o to by w tym dniu zebrać jak największą kwotę. Za czas, energię, zaangażowanie i chęć niesienia pomocy Wszystkim  serdecznie Dziękujemy.

Organizatorzy kiermaszu:

p. Małgorzata Kowalska