„Kiermasz ciast dla Asi”

Najśmielsze oczekiwania przerosło zainteresowanie akcją charytatywną, która odbyła się z inicjatywy nauczycieli i rodziców naszej szkoły.

29 listopada br. W szkole odbył się kiermasz ciast upieczonych przez uczniów i ich rodziców, który miał na celu pomoc naszej absolwentce Joannie Szumskiej, która zmaga się z poważną chorobą. Ze sprzedaży ciast udało nam się zebrać dużą sumę, aż 1750,00 zł.

Zaangażowani w akcję nauczyciele tj. p.Anna Boroch, p. Katarzyna Jędrzejewska, p. Justyna Kuriata i p. Martyna Pawłusewicz , a także rodzice Asi dziękują wszystkim za wsparcie, zaangażowanie i pomoc. Szczególnie pragnę podziękować rodzicom uczniów z klasy IIB – Pani Agnieszcze Skrzypie, Pani Katarzynie Kuriata i Pani Monice Wyskiel, które bardzo sprawnie prowadziły sprzedaż ciast.

Dzięki tej akcji udowodniliśmy, że nie jesteśmy obojętni na los innych, a kiedy trzeba potrafimy się zjednoczyć we wspólnym przedsięwzięciu.

Asiu – życzymy Ci powrotu do zdrowia. Jesteśmy z Tobą.

Anna Boroch