Jesienne recytowanie

21 listopada odbył się szkolny konkurs „Jesienne recytowanie”. Wzięli w nim udział uczniowie klas I – III (łącznie 34 osoby). Uczestnicy recytowali wiersze o tematyce jesiennej, a oceniała je komisja w składzie: p. Danuta Bielecka, p. Maria Gackiewicz, p. Lucyna Żeliszczak.

Oto wyniki konkursu:
– w kategorii klas pierwszych:
I msc – Joanna Łastówka
II msc – Anita Wielgosz
III msc – Kuba Staniszewski, Gabriel Tokarz

– w kategorii klas drugich:
I msc – Amelia Przytuła, Anastazja Pawłusewicz
II msc – Hanna Lubera, Franciszek Kukuła

– w kategorii klas trzecich:
I msc – Kalina Workun
II msc – Grzegorz Łastówka
III msc – Nikola Sapela, Artur Rutkowski

Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców i sklepik szkolny, natomiast wszystkim uczestnikom wręczone zostały dyplomy i drobne upominki, które były prezentem od Nadleśnictwa Srokowo.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, ale również pozostałym dzieciom przysłuchującym się zmaganiom kolegów w naszym szkolnym spotkaniu z poezją o tematyce jesiennej.

Dziękujemy Rodzicom i Wychowawcom za zaangażowanie w przygotowanie dzieci, członkom komisji konkursowej i sponsorom, bez których niemożliwe byłoby nagrodzenie wszystkich uczestników.

„Jak nie kochać jesieni, jej babiego lata,
liści niesionych wiatrem, w rytm deszczu tańczących.
Ptaków, co przed podróżą na drzewach usiadły,
Czekając na swych braci, za morze lecących. (…)”

Organizatorzy:
Agnieszka Pelc