Prezydent Polski srokowskim maluszkom…

Zapamiętamy bardzo długo tę chwilę czwartkową, 14 listopada, która rozweseliła serca nasze…, ponieważ napisał do nas, maluszków srokowskich wraz z wychowawczynią Anna Małecką, prezydent Polski Andrzej Duda.

Czytając słowa: „Chciałbym złożyć Wam, Drodzy Młodzi Przyjaciele, wielkie gratulacje. Dziękuję za Wasz zapał oraz imponujące dokonania&quot… dziękuję za zaangażowanie wychowawcom i opiekunom” jesteśmy bardzo dumni z takiego wyróżnienia.

Za docenienie naszej pracy serdecznie dziękujemy panu prezydentowi , list z gratulacjami i upominki za naszą ciężką pracę bardziej nas angażują do kształtowania postaw patriotycznych u najmłodszych. W dalszym ciągu będziemy uwrażliwiać na piękno, folklor i tradycje Polski oraz kształtować tożsamość narodową dzieci. Muszę wspomnieć jeszcze, że wspaniałe utwory Moniki Kluzy, instruktorki warsztatów muzyczno-teatralnych, pozwoliły naszym przedszkolakom przeżyć taką historyczną uroczystość. Jako koordynatorce jest mi niezmiernie miło chwalić się możliwością udziału w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym pod patronatem Prezydenta Polski „Piękna Nasza Polska Cała” który upamiętniał setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, i otrzymaniem takich gratulacji. DZIĘKUJEMY!

Anna Małecka