PRZEDSZKOLAKI W BAJKOWEJ KRAINIE

W czwartek, 17 X 2019 r.,  przedszkolaki z grupy STOKROTKA i 5,6 LATKI ze swoimi paniami: Anną Małecką i Anetą Pietrzyk wybrały się na wycieczkę do sali zabaw w Kętrzynie „Bajkowa Kraina”. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji takich jak: dwupoziomowy labirynt z przeszkodami, trampolina oraz zjeżdżalnie i baseny z kulkami.

Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy.

Dwie godziny szalonej zabawy w tunelach, na zjeżdżalniach i  w basenach z kolorowymi piłkami minęły bardzo szybko, a nawet za szybko. Dlatego już myślimy o kolejnym wyjeździe!

Anna Małecka
Aneta Pietrzyk