BohaterON

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza całą społeczność szkolną do udziału w akcji BohaterOn. Wzorem ubiegłorocznego przedsięwzięcia wszyscy uczniowie i ich rodzice, nauczyciele oraz pracownicy obsługi mogą, zgodnie z regulaminem napisać kartkę, laurkę bądź list do żyjących uczestników Powstania Warszawskiego. W tym roku, nie będzie można skorzystać z dedykowanych akcji kartek, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do ich samodzielnego zaprojektowania.

Życzenia mogą być skierowane „ogólnie” do Powstańców, bądź mogą zostać spersonalizowane (biogramy dostępne na: https://bohateron.pl/wyslij-kartke/powstancy/). W przypadku kartek imiennych prosimy o umieszczanie imienia i nazwiska adresata w widocznym miejscu.

Gdy już kartki, laurki bądź listy zostaną wypełnione, wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu odeślą je do 31 października 2019r. Na adres Fundacji Rosa.

W ubiegłym roku wysłaliśmy 131 kartek. Spróbujmy w tym roku napisać ich więcej.

autor:
Karolina Andruszkiewicz-Kukuła