Witaj szkoło!

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Na uroczystość przybyli Przewodniczący Rady Gminy Srokowo Piotr Dziadoń, Wójt Gminy Marek Olszewski, ksiądz proboszcz Kazimierz Sawostianik, wiceprzewodnicząca rady rodziców Milena Miernik-Poubińska. Powitano w gronie pedagogicznym nowego nauczyciela współorganizującego panią Martynę Pawłusewicz. Pani Dyrektor podkreśliła, że ma miejsce historyczny moment, kiedy filia w Solance połączyła się ze szkołą w Srokowie, opowiedziała o zmianach i remontach, które odbyły się w okresie wakacji.

Na nadchodzący rok szkolny życzymy uczniom wielu sukcesów oraz  motywacji do pogłębiania wiedzy. Niech spełniają się Wasze marzenia szkolne, a czas w spędzony w szkole niech sprzyja rozwijaniu przyjaznej atmosfery i wzajemnego szacunku. Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów życzymy cierpliwości i konsekwencji w kształtowaniu młodego pokolenia, a także dumy z osiągnięć Waszych dzieci. Gronu pedagogicznemu natomiast życzymy satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i satysfakcji płynącej z pracy z młodzieżą.

Do zobaczenia na lekcjach!