Przyjazdy do szkoły – godziny kursowania autobusów szkolnych

Godziny odjazdów autobusów szkolnych i busów z poszczególnych
miejscowości do Szkoły w Srokowie w roku szkolnym 2019/2020:

Tomasik W.
1. Jegławki – 7.15
2. Skandławki – 7.20
3. Kolkiejmy – 7.25
4. Wikrowo – 7.30
5. Kosakowo – 7.40
6. Srokowo – 7.45

Zalewski Z.
1. Kałki – 7.00
2. Brzeźnica – 7.05
3. Bajory Wielkie – 7.10
4. Wyskok – 7.15
5. Bajory Małe – 7.20
6. Srokowski Dwór – 7.30
7. Srokowo – 7.35
8. Kaczory – 7.40
9. Leśniewo – 7.45
10. Srokowo – 7.50

Ślubowski E.
1. Siniec Kolonia – 7.10
2. Kąty – 7.20
3. Siniec – 7.25
4. Sińczyk – 7.30
5. Solanka – 7.35
6. Srokowo – 7.45

Białocerkowiec B.
1. Szczeciniak – 7.20
2. Chojnica – 7.25
3. Silec – 7.40
4. Srokowo – 7.50

Przespolewski M. (bus)
1. Łęknica – 7.10
2. Wilczyny – 7.15
3. Srokowo – 7.20
4. Wilczyny – 7.30
5. Srokowo – 7.40

Brandt (bus)
1. Rydzówka – 7.00
2. Karłowo – 7.05
3. Suche Doły – 7.10
4. Sówka – 7.15
5. Srokowo – 7.20
6. Jankowice – 7.30
7. Leśny Rów – 7.40
8. Pyszki – 7.45
9. Srokowo – 7.50

183 total views, 3 views today