Jak uczyć pokolenie Alpha – platforma edukacyjna EDUELO

EDUELO to nowoczesna platforma edukacyjna, zaprojektowana tak, aby nauka dla ucznia była wciągającą grą, polegającą na wykonywaniu coraz to nowych wyzwań  i zdobywaniu nagród oraz motywującą do systematycznych ćwiczeń, które rozwijają umiejętności i kompetencje potrzebne w XXI wieku.

Eduelo to taki sposób nauczania/uczenia się, którego oczekuje i który akceptuje pokolenie Alpha:)

Zakładając konto na Eduelo zyskujemy dostęp do pełnej bazy wiedzy i quizów z matematyki, języka polskiego, biologii, geografii, historii, techniki, muzyki i plastyki w zakresie szkoły podstawowej. Z platformy można korzystać na komputerze lub na urządzeniach mobilnych. W dowolnym momencie można zmienić poziom nauczania tak, aby uczeń mógł rozwiązywać quizy o odpowiednim stopniu trudności.

Quizy i pojedynki cieszą się dużą popularnością wśród młodych z pokolenia Alpha:)
Polecam EDUELO wszystkim uczniom – to dobra zabawa i efektywna nauka!
Link do logowania się na platformie EDUELO  KLIKNIJ

Danuta Mudryk