Szkolne kolędowanie

W piątek 21 grudnia 2018 roku, już po raz kolejny odbył się Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W przeglądzie brała udział cała społeczność szkolna od przedszkola do III klasy gimnazjum. Występy wykonawców oceniało jury w składzie: p. Iwanna Orynczak, p Anna Boroch, p.Marysia Gackiewicz. Uczestnicy przeglądu oceniani byli w czterech kategoriach wiekowych.

Przedszkole i klasa 0
I miejsce Olaf Pigocki kl -0
II miejsce Stanisław Senio – przedszkole Szuwarki
III miejsce Agata Lis – kl 0

Kolejna kategoria to klasy I-III
I miejsce Franciszek Kukuła kl – I a
I miejsce Lena Chociełowska kl – III
II miejsce Oliwia Duda kl – I a
II miejsce Hanna Kuriata – kl I b
III miejsce Bartek Dziadoń – kl III

Kategoria trzecia to klasy IV-V
I miejsce Zofia Kuzioła kl IV a
II miejsce Alicja Kukuła kl – IV a
III Weronika Hatalak i Hubert Chociełowski kl – V b

Kategoria czwarta to klasy VI, VII, VIII i III gimnazjum
I miejsce Marika Sztychmiler kl – VIII i Róża Kozłowska kl – VI
II miejsce Joanna Hatalak kl – VII
III miejsce Malwina Niska kl – VI

Organizatorami przeglądu były p. Małgorzata Kowalska, p. Marysia Gackiewicz i p. Ewa Kozłowska . Nagrody rzeczowe ufundowała Radę Rodziców w Srokowie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tak pięknej tradycji i wszystkim gratulujemy. Uczniowie p. Eli Enko-Myroniuk wykonali przedstawienie pt : „Adwentowe czuwanie. W tym dniu odbyły się Jasełka w wykonaniu klasy I i III pt : „Noc w Betlejem ” oraz klas IV pt ” Pastuszek i Rozbójnik”. Przedszkole Szuwarki zaprezentowało sie w tańcu „Choineczka” , które przygotowała p. Dorota Oryńczak. Sześciolatki p. Krystyny Ślubowskiej zaprezentowały się w tańcu Aniołków. Tego dnia wszystkie klasy zaśpiewały wcześniej przygotowane przez wychowawców kolędy.

GALERIA – KLIK KLIK

Ewa Kozłowska i Małgorzata Kowalska