Pomagamy innym

Oficjalnie rusza znana w naszej szkole akcja pod hasłem – Wkręć się w pomaganie, której organizatorami są uczniowie klas III z wychowawczyniami. My wiemy, że z Wami niemożliwe staje się możliwe, a rzeczy małe stają się wielkie, dlatego zapraszamy do zbierania plastikowych nakrętek, które mogą pomóc osobom potrzebującym. Pomoc innym jest naturalną potrzebą każdego człowieka. Daje ogromną szansę na szczęście i uśmiech osób znajdujących się w trudnej sytuacji, a pomagającym gwarantuje poczucie spełnienia. Dlatego Wolontariusze z klas trzecich, w najbliższym czasie, dostarczą do każdej klasy oznaczony karton, do którego uczniowie i nauczyciele oraz pracownicy szkoły będą wrzucać przyniesione i znalezione plastikowe nakrętki. Na każdej godzinie wychowawczej wyznaczeni trzecioklasiści opróżnią klasowe pojemniki, a następnie przekażą zbiory dla POLSKIEGO STOWARZYSZENIA  NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNA – „KOŁO” w Biskupcu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do czynienia dobra i dzielenia się nim z potrzebującymi.

Uczniowie- wolontariusze z klas IIIa i IIIb gimnazjum
oraz p. Karolina Andruszkiewicz- Kukuła i p. Ewa Kozłowska.