STOKROTKA

Rok szkolny 2018/2019

http://spsrokowo.edu.pl/2018/10/15/bialo-czerwony-ogrod/

We wrześniu u przedszkolaków…
Kolejne rozpoczęcie roku szkolnego za nami i wrzesień u przedszkolaków minął szybciutko. Maluszki wesoło spędzają czas poprzez wspólne spędzanie urodzinek, rodzice czytają książeczki pod hasłem „100 godzin czytania przedszkolakom”, radośnie obchodziliśmy Dzień przedszkolaka, Dzień kropki oraz bezpieczeństwo najważniejsze – wizyta pana policjanta. Kolejny miesiąc przed nami, wiele przygotowań do kolejnych uroczystości oraz Miś Tuliś rozpoczął swoje odwiedziny w domach przedszkolaków:)

GALERIA

wych. Anna Małecka

 

Rok szkolny 2017/2018

Od początku roku szkolnego pracujemy pełną parą:))

Na początku roku pan policjant zapoznał dzieci z przepisami ruchu drogowego, bezpiecznej zabawy na placu zabaw i w przedszkolu.

Kolejne działanie to Sprzątanie świata. Dzieci choć najmłodsze to doskonale wiedzą, że należy dbać o czystość osobistą ale i Ziemi. Świetnie poradziły sobie z porządkowaniem placu zabaw i wiedzą gdzie należy wyrzucać śmieci.

26 września to Dzień Królika i my w przedszkolu także w miłym króliczkowym towarzystwie spędziliśmy wtorkowy dzień. Oczywiście mieliśmy spotkanie z prawdziwym króliczkiem, dziękuję serdecznie jednemu z tatusiów za pomoc w zorganizowaniu spotkania z Dzwoneczkiem – króliczkiem miniaturką:)

W środę 27 września w punkcie przedszkolnym “Stokrotka” odbył się
I Turniej Gier Planszowych pt. „Mały Miś”;
uczestniczyły w nim dzieci 3/4/5/6-letnie, które przychodzą do przedszkola po skończonych zajęciach.

Dzieci wspólnie z opiekunką Anią Małecką, stworzyły własny kontrakt zachowania się podczas rozgrywek, po zakończeniu, których otrzymały dyplomy i małe upominki, a to wszystko dzięki sponsorowi Grannie.

Radości i szczęścia nie było końca, kolejne spotkanie już niedługo!

Dzieje się wciąż. Najmłodsi należą do Akademii Zdrowego Przedszkolaka.

Odwiedził nas też Gość Specjalny. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Szlachetne maluszki pomagają!

Cicho, cicho na paluszkach… tak maluszki z punktu przedszkolnego Stokrotka przy SP rozpoczęły spotkanie bożonarodzeniowe 14 grudnia. Rodzice dopisali i byli zafascynowani występem kolędowym dzieci; króciutkie wprowadzenie świąteczną piosenką zamieniło dzieci, rodziców i panie w magiczny czas oczekiwania na przyjście malutkiego Jezuska. Przygotowanie ozdób świątecznych: bombki, choineczki i reniferka przepięknie ozdobiło przedszkole a później domy przedszkolaków. Na zakończenie spotkania złożyliśmy sobie życzenia świąteczne i życzyliśmy spokojnego i zdrowego Nowego Roku, czego i Państwu czytającym życzymy…

Wycieczka do stadniny ogierów https://photos.app.goo.gl/2DXBEpFYk9QKpqkf1

Anna Małecka

140 total views, 2 views today