ROK SZKOLNY 2018/2019

 

L.p.Cel i miejsce wycieczki/wyjazduTermin
wycieczki/wyjazdu
Klasa, która
wyjeżdża
Kierownik
wycieczki/wyjazdu
1.Wilczy Szaniec6 IX 2017r.VIIK. Sałyk
2.rajd rowerowywrzesień  2019VBC. Boroch, K. Senio
3.Olsztyn- kino, Muzeum przyrodniczepaździernik 2018IIIa,b gimn.B.Beyer, P.Łastówka
4.Bajkowa kraina
Salon Zabaw Kętrzyn
październik 20183/4 latkiA.Małecka
5.Kino/teatrjesień 2018kl.Ia, Ib, II, IIIA.Pelc, A. Milewska D. Oryńczak I.Drabyk
6.Kino Gwiazda- KętrzynMikołajki 2018IVa,IVbEwa Kozłowska, Halina Kukuła
7.Schronisko w Pudwągach-  Wolontariatstyczeń/ luty 2019grupa wolontariuszyKarolina Andruszkiewicz-Kukuła, Ewa Kozłowska, Piotr Łastówka
8.(Węgorzewo, Ketrzyn)

Teatr z Wrocławia

styczeń, maj 2019klasy I-IIIA.Pelc,I.Drabyk, A. Milewska, D. Oryńczak
9.Dom Dziecka w Reszluluty 2019grupa wolontariuszyKarolina Andruszkiewicz-Kukuła, Ewa Kozłowska, Piotr Łastówka
10.Kino Kętrzynmarzec 20193/4 latkiA.Małecka
11.Pogoń za wielkanocnym zajączkiem Gwarekmarzec/kwiecień 20193/4 latkiA.Małecka
12.Rejs statkiem Węgorzewo/ stadnina koni Kętrzynmaj/czerwiec 20193/4 latkiA.Małecka
13.Toruńmaj 2019/czerwiec 2019VBC. Boroch, K. Senio
14.Warszawa- Copernicusmaj 2019IIIa, b gimn.B.Beyer, P.Łastówka
15.Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną “Koło” w Biskupcumaj 2019grupa wolontariuszyKarolina Andruszkiewicz-Kukuła, Ewa Kozłowska, Piotr Łastówka
16.Kulka- integracyjnamaj 2019IVa, IVbEwa Kozłowska, Halina Kukuła
17.Hala “Urania” – Olsztyn

“Królowa Śniegu on ice”

16.11.2018I – V Filia SolankaAgnieszka Święta – Łastówka, Aneta Pietrzyk, Jadwiga Kwiatkowska, Teresa Czuczko
18.Kino “Gwiazda” w KętrzynieXII – 2018

III – 2019

Filia SolankaAgnieszka Święta – Łastówka, Aneta Pietrzyk, Jadwiga Kwiatkowska, Teresa Czuczko, Iwona Merecka
19.TrójmiastoVI 2019III Filia SolankaAgnieszka Święta – Łastówka

Rok szkolny 2017/2018

L.p.Cel i miejsce wycieczki/wyjazduTermin
wycieczki/wyjazdu
Klasa, która
wyjeżdża
Kierownik
wycieczki/wyjazdu
1.Wilczy Szaniec

7.09.2017r.

VIIA.Wereda
2.Giżycko Twierdza Boyenpaździernik 2017IIa,bGB.Beyer
3.Zakopanewrzesień 2017IIIGE.Kozłowska
K.Andruszkiewicz- Kukuła
4.Kino studyjne Awangarda w ramach projektu NHEF
Olsztyn
X 2017 -IV 2018kl. VIIA.Wereda
5.Teatr Imka
“Henryk Sienkiewicz. Greatest Hits”
Warszawa,
8.10. 2017r.kl. VIIA.Wereda
6.Kino/teatrjesień 2017kl.II, IIIb, IIIaA.Boroch
I.Drabyk
A.Pelc
7.Bajkowa kraina
Salon Zabaw Kętrzyn
październik 20173/4 latkiA.Małecka
8.Przedstawienie teatralne “Ten obcy”WCK Węgorzewo11.12.2017r.IV-VIIA.Wereda
9.Teatr z Wrocławia
Węgorzewo
grudzień 2017klasy 0-IIIA.Pelc
10.Kręgielnia, kinogrudzień 2017VIK.Sałyk
11.Wioska św. Mikołaja – Gwarekgrudzień 2017kl. ID.Oryńczak
12.Wioska św. Mikołaja Gwarek,
Giżycko
listopad/grudzień 20173/4 latkiA.Małecka
13.Filharmonia
Fascynująca perkusja.
W krainie Disneya
Olsztyn
18.02.2018r.wyjazd ogólnoszkolnyA.Wereda
14.Kino Kętrzynmarzec 20183/4 latkiA.Małecka
15.          Kino/teatrwiosna 2018IIa,b gimn.B.Beyer,
P.Łastówka
16.Pogoń za wielkanocnym zajączkiem
Gwarek
marzec/kwiecień 20183/4 latkiA.Małecka
17.Rejs statkiem
Węgorzewo
maj/czerwiec 20183/4 latkiA.Małecka
18.Trójmiastomaj/czerwiec 2018VIK.Sałyk
19.Toruńmaj 2018IIG i IIIGE.Kozłowska
K.Andruszkiewicz-Kukuła
20.Zielona szkoła-Gwarekczerwiec 2018kl. IIIa i IIIbA.Boroch
A.Pelc
21.Wymiana międzyszkolna.
Mogielnica
26 maja -2 czerwca 2018r.kl. VIIA.Wereda

429 total views, 2 views today