PLATFORMY EDUKACYJNE

Portal mInstructor oferuje specjalny system zarządzania treścią, który pozwala nauczycielom publikować własne niestandardowe zasoby w Repozytorium publicznym i udostępniać je innym użytkownikom serwisu.

Zasoby opublikowane w Repozytorium są podzielone według:
1. Etapu edukacyjnego
2. Przedmiotu
3. Podstawy programowej

Platforma mCourser oferuje intuicyjny w obsłudze system do tworzenia interaktywnych zadań dla uczniów wyposażony w narzędzia do generowania szczegółowych raportów z wynikami oraz wspierający efektywne monitorowanie postępów w nauce przy indywidualnym podejściu do każdego ucznia. Utworzone zadanie automatycznie pojawi się w przestrzeni Utworzone zadania w profilu nauczyciela oraz w sekcji Otrzymane zadania w profilu ucznia. Stwórz wirtualną klasę, zadawaj zadania i monitoruj wyniki, korzystaj z możliwości głosowania na żywo! Pokaż uczniom, że nauka może być ciekawa!

Kahoot to bezpłatna platforma do tworzenia i przeprowadzania interaktywnych quizów. Wykorzystaj urządzenia mobilne swoich uczniów i zaplanuj ciekawą lekcję. Układając pytania można skorzystać z opcji wstawiania zdjęć lub fragmentów filmów z YT.

Learning Apps jest aplikacją Web 2.0 wspierającą proces uczenia się i nauczania za pomocą małych interaktywnych modułów. Istniejące moduły mogą być bezpośrednio wykorzystywane w nauczaniu, lub też zmieniane lub tworzone przez użytkowników w Internecie.

Scrabble w szkole akcja przyciąga od wielu lat coraz więcej chętnych.  Zarówno nauczyciele jak i uczniowie postrzegają Scrabble® jako świetny sposób na urozmaicenie lekcji, zajęć świetlicowych czy bibliotecznych. A więc grajcie, sprawdzajcie  swoje umiejętności, bądźcie przyszłymi Mistrzami Polski Scrabble®!
Zapisy do kolejnej edycji „Scrabble® w szkole”, ruszają już 5 października 2017!

E podręczniki są największym zbiorem bezpłatnych zasobów edukacyjnych w Polsce. Można z nich korzystać w każdej chwili, w każdym miejscu, w Polsce i za granicą, za pomocą komputera, laptopa, tabletu, telefonu. Działają we wszystkich systemach operacyjnych i przeglądarkach internetowych. Wspierają nowatorski sposób nauczania, edukację, która nie nuży, jest atrakcyjna dla ucznia. Stąd bogactwo multimediów oraz niewyczerpany zbiór zadań interaktywnych.