KONKURSY SP SROKOWO

ROK SZKOLNY 2018/2019

 XIII Turniej Przyrodniczy „Nadzieja Ziemi”. Drużyna naszych dziewcząt zajęła II miejsce, a  tworzyły ją uczennice z klasy VIII – Kalina Sałyk, Małgorzata Kowalczyk i Zuzanna Oryńczak.

Konkurs fotograficzny „Zaczarowana przyroda, zaczarowana niepodległa”

Kategoria I uczniowie klas I-IV                                II Kategoria uczniowie klas V – III gimnazjum

  1. Rafał Kukuła kl. Ia „Kolory wolności”        Marzena Trusz kl. VII „Podmuch historii”
  2. Alicja Kukuła kl. IVa „Polskie maki”           Konrad Dudek kl. Va „Moja magiczna Polska”
  3. Alan Huk kl. IV „Most ku wolności”        Kalina Sałyk kl. VIII „Niepodległy dmuchawiec”

Wyróżniono: Grzegorz Łastówka kl. II „Czasem słońce, czasem deszcz”, Mateusz Bułas kl.I w Solance „Piękne jezioro gminy Srokowo”, Natalia Daraż kl. VII „Rynek Główny w Grudziądzu”

Zwycięskie zdjęcia – KLIK
Zdjęcia konkursowe – KLIK

Konkurs recytatorski klas I-III Moja Ojczyzna”

w kategorii klas I:                 w kategorii klas II i III

I msc. – Amelia Przytuła     I msc. – Lena Chociełowska
II msc. – Hanna Kuriata      II msc. – Nikola Sapela
III msc. Barbara Burszka    III msc. Michał Owczarzak

wyróżnienie – Anastazja Pawłusewicz wyróżnienie – Michał Kuriata

Galeria – KLIK

KONKURS RECYTATORSKI kl. IV – III gimnazjum „Sto lat niepodległej”

Klasy IV                                                                              Klasy V-VI

I – Adakimowicz Katarzyna                                I – Ręmbisz Zuzanna
II – Szabla Karolina                                               II – Kozłowska Róża
III – Kukła Alicja                                                     III – Sałyk Barbara

Wyróżnienie: Perfikowska Wiktoria             Wyróżnienie: Dudek Konrad

Klasy VII-VIII i gimnazjum

I – Sałyk Kalina
II – Kukuła Gabriela
III – Łata Łukasz

Galeria – KLIK

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

VIII Ogólnopolski i XIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski pt.  „Poznaj Nasz Kraj”
Laureatką  Hanna Wereda.

Gminny Konkurs Czytelniczy „Mistrz czytania”
Finaliści: Zuzanna Gehfeld, Piotr Kukuła, Wiktoria Gołaś, Aleksandra Wawer, Jakub Przytuła, Zuzanna Pietkiewicz

Powiatowe Zawody Sportowe  w Trójboju i Czwórboju LA
TRÓJBÓJ: dziewczęta  II miejsce, chłopcy II miejsce.
CZWÓRBÓJ:  dziewczęta II miejsce, chłopcy IV miejsce

Trójbój LA – Aleksandra Sokół, Wiktoria Ossowska, Gabrysia Komorowska, Roksana Malinowska, Dagmara Supińska; Adrian Łoziak, Jakub Wandzel, Dawid Rutkowski, Kacper Iwanicki, Tomek Skiberys.

Czwórbój  LA – Aleksandra Wawer, Malwina Niska, Karolina Kulesza, Amelia, Wiktoria Mendala, Oliwia Duda; Marek Pieniak, Michał Szczurko, Dominik Kozłowski, Patryk Pękala, Dominik Chmielewski.

Powiatowy konkurs recytatorski : XXXVI Spotkania z poezją.
Hanna Wereda (kat. kl. VII i gimnazjum) laureat

Warmińsko-Mazurski Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (powiat)
grupa I (uczniowie klas IV-VII) I miejsce
Róża Kozłowska – V, Karolina Kulesza – V, Dominik Kozłowski – V, Jakub Workun – VI
grupa II (uczniowie klas gimnazjalnych) I miejsce
Hubert Droździel – III a, Michał Wanago – II b, Bartłomiej Hryniewicki – II b

III Ogólnopolski Konkurs dla przedszkolaków zorganizowanego przez Przedszkole nr 416 w Warszawie pt. „Przedszkolak sprawny i zdrowy do zabawy zawsze gotowy”.
wyróżnienie Franciszek Kukuła

Gminny Konkurs recytatorski

Kategoria klas I-III:
I m Zofia Kuzioła
II m Katarzyna Adakimowicz
III m Gabriela Kowalska
Wyróżnienie: Lena Chociełowska

Kategoria klas IV-VI:
I m Piotr Kukuła
II m Zuzanna Ręmbisz
III m Jakub Przytuła

Kategoria Klas VII i gimnazjum:
I m Hanna Wereda
II m Gabriela Kukuła
III m Mikołaj Budrewicz

Kategoria poezja śpiewana:
I m Hanna Wereda
II m Patryk Niski

Szkolny konkurs recytatorski
Klasy  I-III

I miejsce– Nikola Sapela
Lena Chociełowska
Alan Huk
II miejsce – Zofia Kuzioła
III miejsce– Alicja Kukuła
Mikołaj Kuśmierczuk

Klasy IV-VI

I miejsce– Piotr Kukuła
Zuzanna Ręmbisz
II miejsce– Róża Kozłowska
III miejsce– Konrad Dudek
Wyróżnienia: Kamila Ścioch, Jakub Workun

Klasa VII i gimnazjum

I m– Hanna Wereda
II m– Gabriela Kukuła
III m– Mikołaj Budrewicz
Wyróżnienia: Kalina Sałyk, Oliwia Pokusa

Poezja Śpiewana

I m– Hanna Wereda,Patryk Niski

I Otwarty Turniej Języka Angielskiego klas VII dla szkół wiejskich (międzygminny)
I m zespół w składzie: Mikołaj Budrewicz, Zuzanna Oryńczak, Kalina Sałyk

Mazurski Związek Międzygminny – Gospodarka Odpadami z Giżycka „Rady na odpady”:
konkurs plastyczny „Śmieci pod lupą”  kat.  I – III – wyróżnienie Wiktoria Ostrowska IIIa
konkurs technicznym „Ekotorba z mocnymi uszami” kat. V–VII –I m Michał Szczurko (klasa VI), II m Karol Szumlański (klasa VI)

konkurs plastyczny „Skarby lasu” Starostwa Powiatowego w Kętrzynie  
III m Karolina Szabla (klasa III b)

Ogólnopolska akcja Macmillan Primary School Tournament VI dla klas IV -VI
przy SP nr 4 w KętrzynieII m  Kukuła Piotr

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
Etap gminny:  VII i gimnazjum
I miejsce: Sałyk Kalina kl. VII
II miejsce: Kulesza Bruno kl. III B gimnazjum
III miejsce: Kowalczyk Małgorzata kl. VII
Wyniki klas IV-VI
I miejsce: Burszka Kacper kl. IV A
II miejsce: Łata Gabriela Filia w Solance
III miejsce: Ossowska Amelia kl. V

Etap powiatowy: II miejsce Bruno Kulesza

Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Srokowskie Kolędowanie”

Przedszkolaki:
1. miejsce – Natalia Prawecka

2. miejsce – Daria Kozłowska
3. miejsce – Alicja Hatalak
kl. I-III szkoły podstawowej:
1. miejsce – Lena Chociełowska

2. miejsce – Wiktoria Perfikowska
3. miejsce – Nikola Sapela
kl. IV-VI szkoły podstawowej:
1. miejsce – Róża Kozłowska

2. miejsce – Asia Hatalak
3. miejsce – Łukasz Łata
kl. VII szkoły podstawowej oraz gimnazjum:
1. miejsce – Hanna Wereda

2. miejsce – Anna Januszewska
3. miejsce – Emila Jankowska

Konkurs Autorskich Gier Planszowych „Super Gra 2017”
wyróżnienie: Hanna Wereda

Konkurs literacki „Świat przyszłości”- etap szkolny
kl. VI
Zuzanna Gehled, Zuzanna Nowicka, Michał Skiberys
kl. VII
Mikołaj Budrewicz, Zuzanna Oryńczak, Hanna Wereda

XIX SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK
Kategoria PRZEDSZKOLE, Kl. 0
I Kozłowska Daria Kl. 0 B „Gore gwiazda”
     Kukuła Franciszek Kl. 0 B „Spójrz na Jezusa”
    Łastówka Joanna – Szuwarki „Świeć Gwiazdeczko”
    Pawłusewicz Anastazja Kl. 0 A „Wesołych Świąt”
IICyruliczek Nikola Kl. 0 B „Przybieżeli do Betlejem”
     Huk Lena Kl. 0 A „Z narodzenia Pana”
     Stelmach Michał Kl. 0 A „To już pora na wigilię”
Kategoria Kl. I-III
I Kukuła Alicja Kl. III A „Do stajenki”
IISapela Nikola Kl. I „Bosy pastuszek”
IIIKuzioła Zofia Kl. III A „Wśród nocnej ciszy”
       Skiberys Wiktoria Kl. III B „Ukraińska kolęda”
Kategoria Kl. IV-VI
IKozłowska Róża Kl. V „Pastorałka spod serca do ucha”
IINiska Malwina Kl. V „Mizerna cicha”
      Kukuła Piotr Kl. V „Kołysanka dla Jezusa”
IIISałyk Barbara Kl. IV A „Nowa radość”
      Hatalak Joanna Kl. VI „Ten czas”
Kategoria Kl. VII, II i III gimnazjum
IWereda Hanna Kl. VII „Kolęda nocka”
    Sztychmiler Marika Kl. VII „Niebo dziś pełne gwiazd”
    Januszewska Anna Kl. III Ag „Noel”
IIRosa Marlena Kl. VII „Lulajże Jezuniu”
III Niski Patryk Kl. VII „Cieszmy się i pod niebiosy”


„Jesienne Zadumania o Ojczyźnie” międzygminny konkurs recytatorski w Budrach
kat. kl. V-VII
II miejsce- Hanna Wereda
kat. kl. III-IV
II miejsce- Mikołaj Kuśmierczuk

Konkurs plastyczny i fotograficzny ,,Mazury jesienią”-organizator GOK Budry
kat.  kl.0

I miejsce- Rafał Kukuła
II miejsce- Barbara Burszka
wyróżnienie:Krzysztof Bierżyński, Daria Kozłowska, Franciszek Kukuła

kat. kl.I-III
III miejsce Alan Ślubowski
wyróżnienie:Lena Chociełowska
kat.kl.III-IV
I miejsce- Alicja  Kukuła
wyróżnienie:Julia Mrówka
kat.kl.V-VII
I miejsce- Malwina Niska
III-miejsce Karolina Kulesza
wyróżnienie:Gabriela Garbar
kat. gimnazjum
II-miejsce-Gabriela Kukuła „Burzowa samotność”

„Jesień w lesie”- szkolny konkurs fotograficzny klas czwartych
I miejsce- Tomasz Skiberys kl.IVa

II miejsce – Hubert Chociełowski kl.IVb
III miejsce -Sałyk Barbara kl.IVa
wyróżnienie – Konrad Dudek kl.IVa

„Jesienne recytowanie” – szkolny konkurs recytatorski kl. I-III
kat.kl. I
I miejsce- Nikola Sapela
II miejsce- Anita Król
III miejsce-Grzegorz Łastówka
kat. kl.II
II miejsce- Lena Chociełowska
III miejsce-Alan Ślubowski
kat. kl.III
I miejsce- Mikołaj Kuśmierczuk
II miejsce- Alan Huk, Wiktoria Skiberys

eliminacje powiatowe
III  miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:
Malwina Niska, Natalia Kowalska, Aleksandra Wawer, Agnieszka Pietrasik, Zuzanna Ręmbisz, Karolina Kulesza

Powiatowy Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej – w kategorii dziewcząt
III  miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:
Katarzyna Orłowska, Klaudia Bułas, Maria Kuriata, Paulina Kurjata, Anna Paluszkiewicz, Wiktoria Boguta, Marika Sztychmiler, Małgorzata Kowalczyk

Powiatowy Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej w kategorii chłopców.
II miejsce
drużyna chłopców w składzie:
Jakub Grycewicz, Hubert Droździel, Jakub Szakiel, Kacper Duda, Adrian Radziulewicz, Norbert Biernacki, Bartosz Ciołek, Jakub  Małecki, Michał Skiberys , Daniel Zając

Mikołajkowy Turniej
Piłka Nożna:
I- miejsce klasa IV b
II-miejsce klasa Iva
Piłka Ręczna:
I-miejsce klasa IV b
II-miejsce klasa IV a

Powiatowy Finał Piłki Halowej w Korszach
II miejsce, awans do Finału Rejonowego
skład :Marek Pieniak, Eryk Szkudlarek, Jakub Workun, Piotr Kukuła, Dominik Kozłowski, Michał Szczurko, Patryk Pękala, Jakub Wandzel

SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE- konkurs rejonowy
I miejsce- drużyna w składzie:
Wiktoria Dzirba, Klaudia  Mendala, Bruno Kulesza
II miejsce –drużyna w składzie:
Anna Paluszkiewicz, Adrian Dudek, Jakub Grycewicz

II Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny ,,Nadzieja Ziemi”
,,Nasadzać czy wycinać ? O roli drzew w mieście,zadrzewieniach śródpolnych i lasach”
reprezentacja:
Adrian Dudek kl. III  gim.
Bruno Kulesza kl. III gim.
Jakub Grycewicz kl.III gim

„Maria Skłodowska-Curie”- konkurs szkolny
I m –Gabriela Kukuła kl.IIa gim.
II m- Kalina Sałyk kl. VII,
III m- Adrian Dudek kl. IIIb gim.

417 total views, 2 views today