TERMINARZ UROCZYSTOŚCI 2018/2019

SP Srokowo

L.p. Nazwa imprezy/uroczystości Termin Odpowiedzialni
1. Uroczyste rozpoczęcie
roku szkolnego 2018/2019
3.09.2018r. Jadwiga Zając,
opiekun pocztu sztandarowego
wychowawcy klas
2. Dzień Patrona
Ślubowanie klas pierwszych

20.09.2018r.

Lucyna Pelc, Aneta Milewska
3. Akcja „Sprzątanie Świata”

09.2018r.

wychowawcy
4 Akademia z okazji DEN
Dzień Papieski
13.10.2018r. Lucyna Pelc,
Irena Drabyk
Małgorzata Kowalska
5. Dzień Pluszowego Misia listopad 2018 wychowawcy oddziału przedszkolnego
wychowawcy klas I-III
6. 100-lecie Odzyskania Niepodległości
przez Polskę
09.11.2018r. Katarzyna Sałyk,
wychowawcy,
nauczyciele j.polskiego
7. Pasowanie na starszaka listopad 2018 Dorota Oryńczak
8. Pasowanie na przedszkolaka grudzień 2018 Anna Małecka
9. Mikołajkowy Turniej Sportowy
Turniej Gier Planszowych,
6.12.2018r. Piotr Łastówka,
Cezary Boroch,
Teresa Czuczko,
10. Międzynarodowy Dzień Wolontariatu pod hasłem,,Być dla innych” 5-6.12.2018r. Karolina Andruszkiewicz-Kukuła
Ewa Kozłowska
Piotr Łastówka
Agata Wojnowska
Magdalena Chodubska
11. “Pomóżmy Wojtkowi”
przygotowanie ozdób świątecznych.
grudzień 2018 Małgorzata Kowalska
Ewa Kozłowska
Karolina Andruszkiewicz-Kukuła
12. Wigilia szkolna
Jasełka szkolne
Przegląd Kolęd i Pastorałek
grudzień 2018 Małgorzata Kowalska
Maria Gackiewicz
Krystyna Ślubowska
Ewa Kozłowska
13. Zabawa karnawałowa styczeń 2019 Anna Małecka,
Anna Boroch,
Cezary Boroch,
14. Dzień Bezpiecznego Internetu luty 2019 Jarosław Andrulonis
Agata Wojnowska
Magdalena Chodubska
15. Noc sów marzec 2019 Beata Beyer
16. Dzień Kobiet 8.03.2019r. Cezary Boroch
Piotr Łastówka
Jarosław Andrulonis
Piotr Brygoła
17. Wielkanoc 17.04.2019r. Daria Oryńczak
Beata Kozłowska
18. Dzień Ziemi kwiecień 2019 Beata Beyer
Lucyna Pelc
wychowawcy klas
19. Dzień wiosny marzec 2019 Halina Kukuła
Katarzyna Senio
20. Dzień Książki maj 2019 Halina Kukuła
Maria Gackiewicz
21. Uroczystość
Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
maj 2019 Katarzyna Sałyk
Cezary Boroch
22. Dzień Rodziny
Dzień Dziecka
06.2019
23. Dzień Dziecka czerwiec 2019 wychowawcy klas
24. Dzień Sportu czerwiec 2019 Piotr Łastówka
25. Gminny Pięciobój LA czerwiec 2019 Cezary Boroch,
Piotr Łastówka
26. Uroczyste pożegnanie
klas III gimnazjum
Uroczyste pożegnanie klasy ósmej
21.06.2019r. Jadwiga Zając
Ewa Kozłowska
Beata Beyer
Piotr Łastówka
27. Uroczyste zakończenie roku szkolnego
2018/2019
21.06. 2019r. Jadwiga Zając

 

SP Solanka

L.p. Nazwa imprezy/uroczystości Termin Odpowiedzialni
1. Uroczyste rozpoczęcie

roku szkolnego 2017/2018

3.09.2018r.

godz.8.00

Dyrektor szkoły,

Kierownik szkoły

2. Sprzątanie Świata 09.2018r. Wychowawcy
3.
Dzień Nauczyciela 14.10.2018r. wszyscy nauczyciele
4.
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości 11.2018r. Cezary Boroch,n-i j. polskiego i inni nauczyciele
5. Andrzejki 30.11.2018r. Aneta Pietrzyk

Katarzyna.Jędrzejewska,

Iwona Merecka

6. Mikołajki 6.12.2018r. Wychowawcy
7. Mikołajkowy Turniej Sportowy Klas IV 12.2018r. Teresa Czuczko,

Cezary  Boroch,

8. Wigilia Klasowa

Jasełka,

Przegląd kolęd

22.12.2018r. Wychowawcy
9.
Choinka szkolna 18.01. 2019r. wszyscy nauczyciele
10.
Walentynki 14.02.2019r. A.Pietrzyk, I.Merecka,K.Jędrzejewska
11.
Dzień Bezpiecznego Internetu 1.03.2019r. A.Święta- Łastówka
12.
Dzień Żołnierzy Wyklętych 1.03.2019r. Cezary Boroch
13.
Dzień Kobiet 8.03.2019r. Teresa Czuczko
14.
Obrzędy wielkanocne       3. 2019r. J.Kwiatkowska
15.
Święto Wiosny 21.03.2019r. A.Święta-Łastówka

K. Jędrzejewska

16. Dzień Ziemi 21.04.2019r. J.Kwiatkowska, T.Czuczko
17.
Sprzątanie Warmii i Mazur IV 2019 wychowawcy klas
18.
Konkurs Recytatorski IV. 2019 Alina Król
19.
Dzień Marchewki 5.04.2019. I.Merecka
20.
Dzień Książki V. 2019r. T.Czuczko
21. Dzień Rodziny
Dzień Matki
Dzień Dziecka
06.2019r. wychowawcy klas wszyscy nauczyciele
22. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 22.06.2019r. Jadwiga Zając
Danuta Bielecka

 

215 total views, 5 views today