Festyn Rodzinny

7 maja 2019 roku w godz. 12.00- 16.00 w Szkole Podstawowej w Srokowie miał miejsce Festyn Rodzinny, który licznie zgromadził społeczność naszej miejscowości i nie tylko. Festyn cieszył się dużym zainteresowaniem. O godz. 12.00 pani dyrektor Jadwiga Zając powitała gości oraz życzyła udanej zabawy. W trakcie części oficjalnej przybyli goście mogli obejrzeć pokaz akrobacji sportowej, występ grupy teatralnej, występ zespołów muzycznych: grupę prowadzoną przez Panią Barbarę Sulowską.

Po zakończeniu części oficjalnej na uczniów i ich rodziny czekała cała moc atrakcji: fotobudka, kiermasz ciast, sprzedaż gofrów, stoisko promocji szkoły, stoiska GOK-u i GOPS-u. Podczas festynu można było brać udział w licznych konkursach.  Błysk w oczach dzieci wywołał wjazd radiowozu policji. Uczniowie mogli zobaczyć wyposażenie samochodu policyjnego oraz porozmawiać z policjantem. Przybyli goście mogli obejrzeć pokaz pomocy przedmedycznej w wykonaniu OSP Srokowo i siąść za sterami wozu strażackiego.  Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz baniek mydlanych – animacji przygotowanych przez Panią Annę Miękinie. Nasze oczy cieszył również pokaz tańca BREAKDANCE i hip hop zaprezentowany przez grupę taneczną z Kętrzyna. Ponadto, pozostając w klimacie tańca, wszyscy przybyli mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach tanecznych prowadzonych przez charyzmatycznego pana Karola. Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawiła, iż każdy znalazł coś dla siebie. Rodzinne spotkanie zwieńczył występ zespołu Cellofuny z Olsztyna.

Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania jego twórców, dzieci i młodzieży uczestniczącej w zabawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

Specjalne podziękowania należą sie Radzie Rodziców ze szkoły w Srokowie i Filii w Solance za sfinansowanie atrakcji. Kłaniamy się w pas!

Galeria – KLIK
Film ZUMBA – KLIK