Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej Chłopców

Dnia 17 stycznia 2019r. w Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej Chłopców Rocznika 2003-2005. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy gimnazjalnej IIIa, VIII, VII.

Skład drużyny:
Norbert Biernacki, Damian Doroszkiewicz, Adrian Pusio, Michał Skiberys, Bartosz Ciołek, Jakub Małecki, Szymon Wiśniewski, Eryk Szkudlarek, Marek Pieniak, Karol Szumlańsi. Opiekunem był Pan Piotr Łastówka.

W rozgrywkach brało udział sześć szkół z naszego powiatu. Nasi reprezentanci i uczniowie z innych szkół pokazali charakter, wolę walki i grę „fair play”.

Wyniki klasyfikacji końcowej:
I miejsce – SP Barciany
II m – SP Kętrzyn
III m – SP Reszel
IV m – SP Kruszewiec
V m – ex aequo SP Srokowo, SP Korsze.

Nasi chłopcy zostawili bardzo dużo zdrowia na boisku. Według nas bramką turnieju była ta strzelona przez naszego zawodnika Norberta Biernackiego z rzutu wolnego.

Piotr Łastówka