Wigilia klasy VII

Boże Narodzenie to czas magiczny, niezwykle piękny, przepełniony ciepłem rodzinnym, radością, miłością. Przy wigilijnym stole zasiadamy nie tylko w gronie rodziny, ale również wśród kolegów z klasy i rodziców. Łamiemy się opłatkiem ze wszystkimi i zapominamy o kłótniach.

We wtorek 18 grudnia uczniowie, rodzice i wychowawczyni kl. VII spotkali się na klasowej wigilii. Na początku rodzice poznali tradycje i obrzędy Świąt Bożego Narodzenia przygotowane przez uczniów w postaci montażu słowno- muzycznego pt.,, Magia Świąt’’. Podzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy. Opłatek na stole, rodzinna atmosfera, goście, zapach potraw wśród świec – to najkrótszy opis Wigilii, którą zorganizowaliśmy w naszej klasie.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za przygotowanie potraw świątecznych.

Wychowawczyni- Sałyk Katarzyna