Mikołajki w kręgielni

6 grudnia uczniowie klasy Vb i VII, wzięli udział w mikołajkowej wycieczce do kręgielni Bowling Pub w Giżycku. Celem wycieczki było: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, a także integracja zespołów klasowych.

Większość dzieci po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem uczniowie zdobywali coraz więcej punktów. Wśród graczy wyłonili się liderzy tej dyscypliny. Zabawa okazała się niezwykle wciągająca, a rywalizacja o punkty dostarczyła uczniom silnych, sportowych emocji. Dwie godziny gry minęły bardzo szybko, a wspólny posiłek w postaci pysznej pizzy był doskonałą okazją do zregenerowania sił.

Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń. Podczas wyprawy uczniowie mieli okazję przekonać się, że bowling to nie tylko dyscyplina sportowa, ale świetna zabawa. Pełni wrażeń i emocji wrócili do szkoły myśląc już o kolejnym wyjeździe. Było super!!!

Sałyk Katarzyna
Boroch Cezary