Jestem Starszakiem!

Stało się już tradycją , że w listopadowe popołudnie przedszkolaki z grupy „Szuwarki” mają uroczystość „Pasowania na Starszaka”. W obecności pani dyrektor i rodziców dzieci zaprezentowały program artystyczny do którego przygotowywały się z wielkim zaangażowaniem. Tańczyły, recytowały wierszyki. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i plakietkę z napisem „Pasowanie na Starszaka”
ufundowane przez Radę Rodziców. Następnie wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dodatkową atrakcją dla dzieci były balony z których Zuza i Gosia wyczarowywały różne zwierzątka i nie tylko oraz malowanie buzi do której została zaangażowana jedna z mam. Nie zabrakło również wspólnych zabaw z rodzicami.

Wychowawczyni Dorota Oryńczak