Witaj szkoło!

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Podczas apelu rozbrzmiał pierwszy dzwonek. Na uroczystość przybyli Wiceprzewodniczący Rady Gminy Srokowo Piotr Dziadoń, Wójt Gminy Franciszek Andruszkiewicz, Przewodnicząca Komisji ds. Oświaty i Spraw Społecznych Ewa Dudek, ksiądz Piotr Brygola. Ponownie powitano w gronie pedagogicznym nauczycieli: Alinę Król (nauczycielkę języka polskiego) oraz Alicję Kamińską (nauczycielkę matematyki). Pani  Dyrektor podkreśliła, iż bieżący rok szkolny to czas, w którym świętować będziemy 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Na nadchodzący rok szkolny życzymy uczniom wielu sukcesów oraz  motywacji do pogłębiania wiedzy. Niech spełniają się Wasze marzenia szkolne, a czas w spędzony w szkole niech sprzyja rozwijaniu przyjaznej atmosfery i wzajemnego szacunku. Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów życzymy cierpliwości i konsekwencji w kształtowaniu młodego pokolenia, a także dumy z osiągnięć Waszych dzieci. Gronu pedagogicznemu natomiast życzymy satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i satysfakcji płynącej z pracy z młodzieżą.

Do zobaczenia na lekcjach!