Wielkanocny zajączek

Przedszkolaki z grupy „Szuwarki” wybrały się do zajączka, który rozgościł się w ośrodku „Gwarek”. Już na parkingu przywitały nas wesołe kurczaki, które zaprowadziły rozentuzjazmowane dzieciaki do wielkanocnej krainy. Zanim jednak odkryliśmy kryjówkę zajączka dzieci opanowały „zajączkową kuchnię” w której pod czujnym okiem pani kucharki zagniatały ciasto na kruche ciasteczka. Potem przenieśliśmy się do kolorowej krainy balonowej. Poszaleliśmy również w basenie z piłeczkami z nadzieją, że może zajączek ukrył się właśnie tam, jak się okazało później zajączka jednak tam nie było. Trochę zmęczeni po szaleństwach w basenie przenieśliśmy się na skoki, prawie jak zajęcze na nadmuchany zamek. Na zakończenie pograliśmy w mini golfa i w końcu doczekaliśmy się zajączka, który usłyszał nasze głośne zabawy i wyszedł ze swojej norki. Pełni wrażeń, uśmiechnięci wróciliśmy do przedszkola.

Dorota Oryńczak