Dar serca dla Uli i Wojtka

„CZŁOWIEK JEST WIELKI NIE PRZEZ TO, CO MA, NIE PRZEZ TO KIM JEST, LECZ PRZEZ TO CZYM DZIELI SIĘ Z INNYMI”
JAN PAWEŁ II

10 grudnia, w Srokowskim Domu Kultury, odbył się już siódmy kiermasz, z którego zebrane środki przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację Uli i Wojtka. Wojtek Przespolewski, to absolwent Gimnazjum nr 1 w Srokowie, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi i od kilku lat jest w śpiączce. Ula Radawiec, natomiast to absolwentka Gimnazjum nr 1 w Srokowie, która od urodzenia jest niepełnosprawna. Obecnie Ula studiuje.

Oboje potrzebują naszej pomocy więc ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów naszej szkoły, nauczycieli i rodziców zostały przekazane na ten właśnie cel.

W przedsięwzięciu wzięli uczniowie z całej naszej szkoły od przedszkolaków począwszy, na gimnazjalistach skończywszy. Wszystkim Wam za to gorąco dziękujemy. Wasze prace cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy przygotowali stroiki, kartki, obrazy, zawieszki, bombki czy choinki. Wiedzieć jednak musicie, że stoiska wciąż były pełne kupujących. Dzięki temu zebraliśmy nie małą kwotę: 933 zł!

Nad sprzedażą, w dniu kiermaszu czuwali: Maciej Boroch, Piotr Kukuła, Natalia Kowalska, Malwina Niska, Amelia Ossowska, Aleksandra Wawer, Zuzanna Lubera, Anna Paluszkiewicz, Wiktoria Dzirba, Klaudia Mendala, Kamil Klimowicz, Bruno Kulesza, Adrian Dudek, Anna Januszewska oraz nauczyciele: p. Lucyna Żeliszczak, p. Małgorzata Kowalska, p. Ewa Kozłowska i p. Karolina Andruszkiewicz- Kukuła.

Za czas, energię, zaangażowanie i chęć niesienia pomocy oraz dzielenia się dobrem serdecznie dziękujemy.

Kwota zebrana, ze sprzedaży ozdób świątecznych zostanie przekazana 22 grudnia 2017r rodzicom Uli i Wojtka. Zajmą się tym oczywiście nasi, niezawodni wolontariusze. Niech nasz „symboliczny prezent” przyniesie pomoc, której potrzebujecie.

Szkolni Wolontariusze