Mikołajkowy turniej klas IV

W dniu 7 grudnia 2017 r. uczniowie klas IV a i IV b gościli w siedzibie naszej Filii , gdzie gospodarzami byli uczniowie klasy IV z Solanki. Cel naszej wizyty był prosty: wspólnie bawić się podczas zmagań sportowych w dwóch grach zespołowych- piłce halowej i piłce ręcznej. Nastroje wśród uczniów były bitewne, bo walczono nie o byle co, tylko o prawdziwe puchary. Rywalizację rozpoczęto od piłki halowej, gdzie po emocjonujących meczach pierwsze miejsce zajęła klasa IV b, drugie IV a, zaś trzecie drużyna gospodarzy. Po przerwie rozegrano mecze piłki ręcznej, którym towarzyszyły wielkie emocje i wspaniały doping publiczności. Podobnie jak w piłce halowej i tu rywalizację wygrała klasa IV b, drugie miejsce zajęła klasa IV a, a trzecie miejsce gospodarze, ale pewnie to przez naszą polską gościnność. Wielkie podziękowania należą się wspaniałym kibicom za przygotowanie transparentów, gospodarzom- uczniom klasy IV z Solanki i ich wychowawczyni Pani Teresie Czuczko za wspaniałą gościnną atmosferą i pyszne słodkości, Panu Piotrowi Łastówce za trud sędziowania. Z mojej strony bardzo dziękuję pani Teresie i panu Piotrowi za pomoc w organizacji Mikołajkowego Turnieju.
Cezary Boroch