andrzejki 2017

Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Zgodnie z tą tradycją my również wykorzystaliśmy okazję i zorganizowaliśmy w naszej szkole zabawy andrzejkowe.W środę 29 listopada w godzinach popołudniowych odbyła się dyskoteka andrzejkowa, na którą zaprosiliśmy chętnych uczniów z klas III-VII i gimnazjalistów. Z zaproszenia skorzystało ponad sześćdziesiąt osób. Wszyscy przybyli bawili się wyśmienicie, a to za sprawą niezawodnego DJ ROMIX (czyli Pana Romana Kuzioły), który niezmordowanie mobilizował dzieciaków do dyskotekowego szaleństwa.
W czwartek 30 listopada od rana, swoje andrzejki obchodzili uczniowie klas I-III. Rozpoczęliśmy przedstawieniem klas II i IIIa, pt.: „Andrzejkowe wróżby”, na które zaprosiliśmy również wszystkie grupy przedszkolne. Później były wróżby, zabawy, konkursy i oczywiście tańce. Podczas zabawy dzieci prezentowały swoje stroje, wśród których były księżniczki, policjanci, czarownice, cyganki, gangsterzy, misie, piraci i wiele innych. Oczywiście nie mogło zabraknąć nagród, które ufundował Samorząd Uczniowski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

I.Drabyk, A. Pelc