Pasowanie na starszaka

Dzień 17 listopada 2017 r. na długo zostanie w pamięci 4-5 latków uczęszczających do grupy przedszkolnej „Szuwarki”. Tego dnia odbyło się  „Pasowanie na Starszaka”.  W uroczystości brali udział rodzice oraz Pani Dyrektor.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo nauczyły się przez 3 miesiące. Były piosenki, wierszyki i tańce. Po części artystycznej, pani dyrektor Jadwiga Zając dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na starszaka. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom i znaczek z napisem „Pasowania Starszaka”. Pasowanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i niespodziankami dla dzieci: malowaniem twarzy i skręcaniem balonów.

Serdeczne podziękowania należą się rodzicom, którzy włączyli się w organizację tej podniosłej uroczystości.

Wychowawca Dorota Oryńczak