Nasi uczniowie promują Szkołę

Mazury jesienią są piękne. O ile nie pada 🙂 Pragniemy przekazać, iż piękno naszego regionu utrwalone uczniowską ręką doceniło jury GOK w Budrach, który był organizatorem konkursu plastycznego i fotograficznego pt. „Mazury jesienią”.
W kat. kl. O : Rafał Kukuła zdobył I miejsce, a II m. Barbara Burszka, wyróżniono natomiast Krzysztofa Bierżyńskiego, Franciszka Kukułę, Darię Kozłowską.
W kat. kl. I-II: Błażej Darmofał zajął II m., Alan Ślubowski III m., a wyróżniono pracę Leny Chociełowskiej.
W kat. kl. III-IV: Alicja Kukuła uplasowała się na I m., a prace plastyczne Zuzanny Pietkiewicz i Julii Mrówki zostały wyróżnione.
W kat. kl. V-VII Malwina Niska zdobyła pierwszą lokatę, a na trzecim miejscu podium znalazła się Karolina Kulesza. Gabriela Garbar otrzymała wyróżnienie.
W konkursie fotograficznym uczennica II klasy gimnazjum Gabriela Kukuła zdjęciem „Burzowa samotność” zajęła II miejsce.

Uważnym obserwatorom i koneserom mazurskiego piękna  gratulujemy!